Stáže pro studenty žurnalistiky na webu Investigace.cz

20. 4. 2023

Web Investigace.cz, který přináší původní investigativní kauzy o přeshraničním organizovaném zločinu a jeho dopadech na Českou a Slovenskou republiku, nabízí stáže pro studenty žurnalistiky. Při splnění podmínek kurzu lze stáž absolvovat jako povinnou bakalářskou žurnalistickou praxi nebo jako magisterskou projektovou a produkční stáž.

Redakce přijímá na jeden termín maximálně dva studenty nebo studentky, kteří budou pod vedením zkušených reportérů připravovat články a učit se dohledávat informace v otevřených zdrojích, případně v terénu.

Podmínky přijetí: zájem o investigativní žurnalistiku; student/ka bude přijat/a na základě pohovoru s vedením redakce.

Místo vykonávání praxe: Myslíkova, Praha.

Pracovní doba: 8 hodin denně.

Kontaktní osoba: Marie Wichterlová, vedoucí redakce, přihlášky a motivační dopis posílejte na e-mail: marie@investigace.cz.