Magisterské praxe

Součástí magisterského programu je povinná odborná specializační stáž v délce šesti týdnů v České republice nebo v zahraničí. Podle vaší specializace je stáž zaměřena analyticky, nebo jde o stáž v mediální či produkční organizaci. Volitelnou praxí je pak editorské a produkční praktikum.

Povinná praxe

Spec. Mediální průmysly a produkce

› Projektová a produkční stáž

Projektová a produkční praxe je odborná specializační stáž, která je určena pouze studujícím specializace Mediální průmysly a produkce. Má formu stáže v mediální či produkční organizaci.

Více o praxi

Spec. Mediální výzkum a analytika

› Analytická stáž

Analytická praxe je odborná specializační stáž určená studujícím specializace Mediální výzkum a analytika. Jedná se o stáž ve výzkumné agentuře nebo analytickém oddělení mediální organizace.

Více o praxi

Volitelná praxe

› Editorské a produkční praktikum

Takto volitelná praxe vám umožní participovat v roli editorů a producentů buď ve cvičném médiu pro bakalářské studenty nebo v některém z fakultních či univerzitních periodik a médií (Atrium, MUNI TV, Radio R, Magazín M).

Více o praxi

Jak je to s praxemi v zahraničí?

V rámci programu Erasmus+ je možno vyjet na praktické stáže (tzv. Work Placement), a to na 2 až 12 měsíců. Tyto stáže jsou dostupné nejen bakalářským a magisterským studentům, ale také čerstvým absolventům. Základní informace jsou dostupné na fakultním webu, informace detailní pak na webu CZS.

Zájemci mohou rovněž kontaktovat katederního koordinátora zahraničních mobilit Michala Tkaczyka (tkaczyk@mail.muni.cz).

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info