Studex.tv

Jsme mladá, dynamická, internetová televize, vedená týmem studentů katedry mediálních studií a žurnalistiky. Přidej se k nám a získej zkušenosti s televizní žurnalistikou!

Chci se zapojit Sledovat Studex.tv

Studentská internetová televize

Za fungováním projektu stojí redakce složená ze studentů nadšených pro televizní tvorbu, kteří zde uskutečňují své vlastní nápady.

Komunitní a přátelské prostředí

Jsme parta otevřeně smýšlejících kamarádů, kteří se od sebe navzájem učí, předávají si zkušenosti a pomáhají si. Naší snahou je vytvořit příjemné prostředí pro kreativní tvorbu.

Špičkově vybavené studio

Pracujeme v moderním zázemí jednoho z nejlépe vybavených vysokoškolských televizních studií v tuzemsku. Každý člen tak má příležitost po zaškolení využívat perfektní technické vybavení.

Studex.tv – zpravodajství i autorská tvorba

Studex.tv je studentská televize, která funguje na katedře mediálních studií a žurnalistky od roku 2017. V redakci klademe důraz nejen na zpravodajské  reportáže, ale především na autorskou tvorbu a uskutečňování vlastních nápadů. Pod našima rukama vznikají v terénu a pak ve špičkově vybaveném studiu příspěvky různých žánrů a témat.

Jak se stát členem redakce?

Podívejte se na to, co děláme, na YouTube, Facebook nebo Instagram. Nepotřebujete žádné audiovizuální zkušenosti. Všemu vás naučíme, všechno vysvětlíme a ukážeme. Pořádáme workshopy pro nováčky, pravidelné redakční porady i volnou zábavu po nich.

Navrhněte, jak byste se chtěli zapojit a napište nám na FB nebo na e-mail info@studex.tv. Máte-li ochotu učit se nové věci a odvahu něco pokazit, navrhovat, diskutovat a experimentovat, rádi vás mezi námi uvítáme.

Jak získat kredity za působení v Studex.tv?

Další možnost, jak se zapojit do činnosti rádia, je zapsat si související volitelný kurz:

Máte otázky? Napište nám

Načítám...

Kontakt

Petr Uhlíř
Vedoucí Studex.tv
petr.uhlir@studex.tv
+420 722 968 281

Kde nás najdete

Studex.tv
Fakulta sociálních studií MU
Joštova 10
602 00 Brno-střed

Sledujte nás

   

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info