Česká televize nabízí stáže v redakci zpravodajství

5. 11. 2023

Česká televize hledá studenty se zájmem o zpravodajství na stáž v krajské redakci zpravodajství v Brně. Bezplatná tříměsíční stáž začíná v lednu a v dubnu 2024.

Další informace a odpovědní formulář (uveďte v něm nástup možného nástupu) najdete zde.

Poznámka:
Bude-li stáž splňovat podmínky kurzu ZURb1112 Odborná praxe (zejména autorská publikační činnost, práce na plný úvazek pět dnů v týdnu apod.), lze ji vykonat v rámci tohoto kurzu.

Podmínkám kurzu musí vyhovovat i nástupní termíny. Pokud je posun větší než 14 dnů oproti termínům stanoveným katedrou, mohou si studenti zapsat kurz a získat kredity až tzv. zpětně, do kurzu v Is se tedy hlásí až poté, co ukončí práci v redakci, zpravidla až následující semestr.

Základní informace ke kurzu Odborná praxe najdete zde.