Workshop Jak ne/snadno se dají krize zneužít k ovlivnění voleb

12. 4. 2023

Chcete si vyzkoušet, jak snadné či jak obtížné je ovlivnění veřejného mínění před volbami? Přihlaste se na interaktivní workshop nazvaný Jak ne/snadno se dají krize zneužít k ovlivnění voleb pořádaný Asociací pro mezinárodní otázkyStudentskou sekcí Mezinárodního politologického ústavu.

Studentský workshop je prvním ze série seminářů projektu Posilování odolnosti české, slovenské a polské společnosti před volbami do Evropského parlamentu 2024.

Workshop se uskuteční v úterý 18. dubna 2023 od 10.00 do 12.00, v učebně U34 na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity (Joštova 218/10, 602 00 Brno).

Přihlásit se lze přes tento odkaz.