Studentské praxe v regionálních Denících v roce 2020

17. 1. 2020

Regionální Deník nabízí možnost absolvovat studentské praxe v kalendářním roce 2020 v krajských redakcích v Brně či Jihlavě nebo v redakcích v okresních městech Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina. Místa jsou k dispozici v jarním termínu od 17. února do 8. května, v letním období od 22. června do 11. září a v podzimním turnusu od 7. září do 27. listopadu. Individuální posuny termínů v řádu dnů jsou možné.
Zájemci se mohou průběžně hlásit na e-mail michal.supalek@denik.cz. Vyžadujeme připojení stručného CV a pokud už student někde publikoval, tak také ukázky jeho textů, příp. dalších prací. Důležité je uvést kontaktní údaje, místo výkonu praxe (preferovaná redakce č. 1 a případné č. 2) a také období, o které má student zájem.
Podrobnosti k praxi se zájemci před každým z turnusů dozvědí na informativní schůzce v brněnské redakci Deníku Rovnost na Milady Horákové 9. O termínu je budeme v předstihu informovat. Při vyšším počtu zájemců, než je kapacita redakcí (cca 20 míst), se uskuteční výběrové řízení.