Studentské praxe v MF Dnes v roce 2024

8. 1. 2024

Mediální skupina Mafra nabízí možnost absolvovat studentské praxe v kalendářním roce 2024 v redakci MF Dnes, iDnes.cz a 5plus2 pro Brno a jižní Moravu. Celkem je ještě k dispozici šest míst:

• Jedno v jarním termínu od 19. února do 12. května,
  • dvě v letním termínu od 17. června do 8. září,
  • dvě v podzimním termínu od 9. září do 1. prosince,
  • jedno v „překrývacím termínu“ od 2. prosince 2024 do 23. února 2025.

Zájemce prosíme, aby se přihlásili na jiri.sevcik@mfdnes.cz a zuzana.motalova@mfdnes.cz (na oba e-maily zároveň).

K e-mailu žádáme o připojení stručného CV a pokud už někde student publikoval, tak také ukázky práce (může být i ze školních časopisů, Stisku a podobně.).

Podstatné je uvést kontaktní údaje a turnus(y), o který(é) mají studenti zájem. Praxi si vybraní zájemci splní ve společné redakci deníku MF DNES, brno.iDNES.cz a týdeníku 5plus2 v Brně, v České ulici č. 19.