Studentské praxe v MF Dnes v roce 2022

18. 11. 2021

Mediální skupina Mafra nabízí možnost absolvovat studentské praxe v kalendářním roce 2022 v redakci MF Dnes, iDnes.cz a 5plus2 pro Brno a jižní Moravu. Celkem je k dispozici osm míst:

• Aktuálně jedno "překrývací" od 6. prosince 2021 do 27. února 2022,
  • jedno v jarním termínu od 14. února do 8. května,
  • tři v letním termínu od 20. června do 11. září,
  • dvě v podzimním termínu od 13. září do 5. prosince,
  • jedno "překrývací" od 6. prosince 2022 do 26. února 2023.

Zájemce prosíme, aby se přihlásili na e-mail jiri.sevcik@mfdnes.cz a zuzana.motalova@mfdnes.cz (na oba e-maily zároveň). K e-mailu požadujeme připojení stručného CV a pokud už někde student publikoval, také ukázky práce (může být i ze školních časopisů, Stisku apod.).

Podstatné je uvést kontaktní údaje a turnus(y), o který(é) mají studenti zájem. Praxi si vybraní zájemci splní ve společné redakci deníku MF Dnes, brno.iDnes.cz a týdeníku 5plus2 v Brně, v České ulici č. 19, samozřejmě vždy s ohledem na epidemiologickou situaci.