Studentské praxe v MF DNES v roce 2021

26. 10. 2020

Mediální skupina Mafra nabízí možnost absolvovat studentské praxe v kalendářním roce 2021 v redakci MF Dnes, iDnes.cz a 5plus2 pro Brno a jižní Moravu. Celkem je k dispozici osm míst:

• dvě v jarním termínu od 1. března do 23. května,
  • tři v letním od 21. června do 12. září,
  • dvě v podzimním od 13. září do 5. prosince,
  • jedno "překrývací" od 6. prosince 2021 do 27. února 2022.

Zájemce prosíme, aby se přihlásili na jiri.sevcik@mfdnes.cz a zuzana.motalova@mfdnes.cz
(na oba e-maily zároveň). K e-mailu vyžadujeme připojení stručného CV a pokud už někde student publikoval, tak také ukázky práce (může být i ze školních časopisů, Stisku atd.) Podstatné je uvést kontaktní údaje a turnus(y), o který(é) mají studenti zájem. Praxi si vybraní zájemci splní ve společné redakci v Brně, v České ulici č. 19, vždy s ohledem na epidemiologickou situaci.

Uzávěrka přihlášek je v pátek 27. listopadu 2020. Potom se uskuteční výběrové řízení, podrobnosti včetně termínů určíme podle počtu přihlášených studentů, které o tom budeme včas informovat.