Stáž s možností brigády v Institutu Paměti národa Brno

21. 6. 2023

Jste studentem nebo absolventem žurnalistiky a láká vás PR a marketing? Institut Paměti národa Brno hledá na léto 2023 šikovného člověka. A když to bude klapat, od září nabízí možnost placené dlouhodobé spolupráce.

Institut Paměti národa je otevřeným prostorem, kde se mohou setkávat lidé z nejrůznějších společenských a věkových skupin. V kavárně i dalších prostorách Staré radnice pořádá kulturní program – od přednášek přes projekce, až po koncerty. Pojí tak historii s aktuálními společenskými tématy.

V druhém patře domu je interaktivní expozice Tichá hrdinství, která poutavou formou seznamuje návštěvníky s historií minulého století – hlavně té bude stážista v oblasti PR věnovat pozornost.

Datum nástupu podle domluvy. Je třeba ozvat se do 30. 6. na anna.michlova@postbellum.cz.