Stáž public relations ve školském zařízení Lipka

10. 10. 2023

Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání hledá do tříčlenného PR-edičního týmu šikovného pomocníka na neplacenou stáž.

Vybraného zájemce čeká například pomoc při aktualizaci webu Lipky, příprava letáčků v Canvě a roznos 1x měsíčně, redakční práce na sborníku diplomových prací, tvorba obsahu pro sociální sítě nebo jiných PR materiálů a podobně.

Studenti Mediálních studií a žurnalistiky mohou stáž využít pro splnění podmínek kurzu ZURb1405 Dílna V: PR praxe.

Bez čeho to nepůjde:

• Dobrá čeština,
  • zájem o environmentální témata,
  • ochota pracovat z domu i s týmem v kanceláři na Kamenné 20 v Brně (podle domluvy a potřeby).

Co můžeme nabídnout:

• Tvůrčí svobodu a prostor k rozvoji,
  • super vstřícný a chápající kolektiv,
  • nahlédnutí do kuchyně vydavatelské činnosti a specifik práce PR v zelené neziskovce,
  • účast na poradách a interních školeních, načerpání know-how,
  • navázání dlouhodobé placené spolupráce formou brigády,
    vege obědy a odpočinek v přírodní zahradě.

Zájemci mohou poslat životopis vedoucí PR Veronice Neckařové do 16. října 2023.

Kontakt: veronika.neckarova@lipka.cz; +420 720 996 850

Informace najdete také zde.