Stáž pro časopis EkonTech.cz

29. 4. 2020

Zajímají vás technologie, ekonomika, věda? Časopis EkonTech.cz, který čte přes sto tisíc lidí, hledá stážisty pro tvorbu populárně naučných článků, zpráv z akcí a eventů, případně i pro přípravu videí/podcastů.

Budete tvořit materiály z těchto oblastí:

• Robotika, virtuální a rozšířená realita,
  • ekonomika, byznys, peníze,
  • informace z vědeckého výzkumu,
  • kosmonautika, vesmír, letectví,
  • doprava a technologie,
  • IT technologie s využitím pro společnost – Big Data, Smart city.

Zájemci mohou napsat na mail: barbora.dvorakova@ekontech.cz. K mailu je třeba připojit ukázku vlastní tvorby.

EkonTech.cz je časopis určený pro studenty technických a ekonomických fakult vysokých škol, který vychází už osm let. Zaměřuje se na vědu, techniku, a byznys v kombinaci s kariérními a společenskými tématy. Ke každému číslu je navíc přiřazena speciální příloha zaměřená na určité téma (Smart City, CSR, VR apod.)

Časopis je k dispozici na 53 fakultách 16 univerzit po celé České republice. Prohlédnout si ho můžete například zde.