Spolupráce s novým periodikem JAMU

16. 9. 2019

Zajímá vás kultura? Máte rádi divadlo? Chcete si vyzkoušet psaní recenzí, glos, komentářů, rozhovorů i dalších žánrů?

Na JAMU právě vzniká nové periodikum (bude mít svůj web, ale bude vycházet i jako tištěný měsíčník), které hledá spolupracovníky z řad studentů žurnalistiky.

Periodikum bude na JAMU fungovat pod hlavičkou samostatného předmětu, součástí budou i workshopy pro redaktory a diskuse s tvůrci, jejichž práci budou redaktoři v periodiku reflektovat.

Úvodní schůzka redaktorů bude na začátku října. Kromě redaktorů uvítají organizátoři i studenty, kteří by se chtěli podílet na tvorbě a údržbě webu, případně se starali o PR. Zájemci mohou psát do 30. září na e-mail matusova.es@gmail.com.