Přijďte na vzdělávací víkend dobré novinařiny DATschool

19. 9. 2023

Organizátoři vzdělávacího víkendu pořádaného DATSchool a Klubem reportérů a reportérek Syndikátu novinářů České republiky zvou všechny milovníky a milovnice dobré novinařiny.

Na programu akce jsou debaty, rozhovory a panely s inspirativními a inovativními osobnostmi české mediální scény i neformální večery a nekončící debaty o stavu současné mediální scény.

Na co se konkrétně můžete těšit?

Letošní ročník je zaměřený na struktury, financování a udržitelnost médií. Účastníci se mohou těšit například na Davida Klimeše z NFNZ, Nikitu Jankovičovou z Refresheru, Vojtěcha Boháče z Voxpotu, Janu UstohalovouMarínu Urbánikovou ze spolku Ženy v médiích, Anežku Bartlovou z Artalk.cz a iniciativy Nadšením nájem nezaplatíš, Zdislavu Pokornou z Deníku N a další.

Kompletní program a přednášející budou postupně zveřejněni na Facebooku DATschool.

• Termín: 28. 9. až 1. 10. 2023.
  • Místo: Rabochův mlýn, Železná u Berouna.
  • Cena: dotovaná 1 000 Kč, plná 1 500 Kč, mecenášská 2 000 Kč.
  • Přihlásit se lze zde.