Přihlaste se na mezinárodní letní novinářskou školu

21. 4. 2022

Chcete se učit od profesionálů z celého světa? Přihlaste se do desetidenního mezinárodního intenzivního kurzu žurnalistiky Journey: Journalism Bootcamp.

Letní škola je určena studentům žurnalistiky a mediálních studií (a příbuzných oborů) ze 13 zemí a je vedena předními novináři a profesionály z nejlepších světových médií a agentur (CNN, Reuters, Washington Post, New Yorker apod.), mezi nimiž je i několik držitelů Pulitzerovy ceny.

Journey 2021 se koná v Praze od 6. do 16. srpna. Přihlásit se lze do 10. května zde.

Podrobnější informace lze najít zde, představu o letní škole pak může přiblížit video.

Program je pro vybrané účastníky zdarma – včetně kurzovného, cestovních nákladů, ubytování, stravy a podobně.