Přihlaste se na mezinárodní letní novinářskou školu

23. 3. 2021

Chcete se učit od profesionálů z celého světa? Přihlaste se do desetidenního mezinárodního intenzivního kurzu žurnalistiky Journey: Journalism Bootcamp.

Mezi přednášejícími nebudou chybět novinářské špičky z médií jako například CNN, New Yorker, Washington Post a další. Hlavní přenášku slíbila Jessica Bruder, jejíž kniha Nomadland byla předlohou pro stejnojmenný film, nominovaný v šesti kategoriích na Oskara.

Journey 2021 se koná v Praze od 5. do 15. srpna. Přihlásit se lze do 30. dubna.

Podrobnější informace (a online přihlášku) lze najít na adrese pořádající nadace, představu o letní škole pak může přiblížit video.

Program je pro vybrané účastníky zdarma, nadace Bakala Foundation hradí i ubytování všech účastníků ve vile Grébovka, stejně jako dopravu mimopražských.