Přihlaste se na letošní Novinářské fórum

2. 6. 2022

Novinářská objektivita, média ve válce a před ní, financování médií, žurnalistická etika v praxi a názorová žurnalistika. To jsou hlavní témata letošního ročníku konference Novinářské fórum, kterou pořádá Nadační fond nezávislé žurnalistiky.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 23. června 2022 od 9.30 do 16.30 hodin v pražském kině Přítomnost. Vstup na konferenci je po registraci zdarma, registrujte se prosím zde. Kapacita je omezená.

Těšit se můžete na zahajovací příspěvek a čtyři panelové debaty se špičkovými novináři a mediálními odborníky. Detailní program je k dispozici na webových stránkách konference www.novinarskeforum.cz nebo v události na Facebooku. Generálním partnerem Novinářského fóra je Nadace OSF.

Na den nabitý přednáškami večer naváže slavnostní předávání Novinářských cen za rok 2021, které se uskuteční v divadelním prostoru Jatka 78. Nadace OSF tam už po dvanácté ocení nejlepší žurnalistické práce, které vznikly v uplynulém roce. Generálním partnerem udílení Novinářských cen je Nadační fond nezávislé žurnalistiky.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info