Přihlaste se do vzdělávacího programu o Evropské unii

3. 10. 2023

Chcete se dozvědět více o fungování Evropské unie a Evropského parlamentu? Máte zájem o evropské volby, které se konají příští rok? Akademie ČTK zve studenty a začínající novináře na třídenní vzdělávací program o Evropské unii.

Vybraní zájemci budou debatovat s novináři, kteří o unii píšou a natáčejí, s akademiky, kteří se evropské problematice do hloubky věnují, i s poslanci a dalšími evropskými politiky.

Akce se koná od pondělí 27. do středy 29. listopadu 2023 v agentuře ČTK v Praze, v pražském Kongresovém centru, v České televizi a Českém rozhlase.

Počet míst je omezený, organizátoři přijmou jen 20 zájemců z Prahy a regionů. Mimopražským zajistí bezplatné ubytování a proplatí dopravu. Všichni absolventi vzdělávacího programu dostanou certifikát o jeho absolvování a čtveřice nejlepších získá pozvánku k pracovnímu pobytu v Evropském parlamentu v Bruselu.

Krátký motivační dopis a životopis zašlete do úterý 10. října na e-mail akademie@ctk.cz.

Další informace najdete na a webu ČTK nebo na Facebooku či na sociální síti X.