Přihlaste se do MUNISS, studentské soutěže k propagaci Brna

11. 1. 2024

Zapojte se do meziuniverzitní studentské soutěže MUNISS 2024. Zhruba po dobu jarního semestru budete pracovat na projektech zaměřených na rozvoj města Brna. A pokud bude nějaký projekt opravdu dobrý, je možné, že bude uskutečněn.

Meziuniverzitní studentskou soutěž pořádá už více než 10 let Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity ve spolupráci s brněnským magistrátem.

Studenti zpracovávají projekty zadané magistrátem v týmech složených ze studentů Masarykovy univerzity, Medelovy univerzity a Vysokého učení technického.

Letošní ročník bude mít formou hackathonu, uskuteční se ve dnech 15. až 18. 2. Studenti budou mít k dispozici odborné vedení.

Přihlásit se lze prostřednictvím webových stránek projektu www.muniss.cz do 28.1.2024.