Přihlášky na prestižní mezinárodní letní školu Journey: Journalism Bootcamp jsou otevřeny!

14. 2. 2024

Jste nadšenými studenty žurnalistiky a chcete posunout své dovednosti na vyšší level? Rádi píšete a sníte o kariéře v médiích? Přihlaste se na mezinárodní letní školu Journey a získejte plné stipendium, které pokryje vaše výdaje spojené s účastí!
Desetidenní intenzivní kurz Journey nabízí jedinečnou možnost seznámit se prostřednictvím seminářů, workshopů a praktických cvičení s nejnovějšími metodami a trendy mediální práce.
Tento žurnalistický program probíhá pod vedením špičkových profesionálů z renomovaných světových médií a agentur jako jsou CNN, The New Yorker, Bloomberg, Reuters, Associated Press a další. Mezi lektory jsou i držitelé prestižní Pulitzerovy ceny.

VÍCE INFORMACÍ