Mezinárodní filmový festival Ekofilm: Klima a co s ním

8. 10. 2022

Neshoříme! Jak se Česko připravuje na klimatické a ekologické výzvy? Studna u babičky už vyschla: bezprostřední dopady změny klimatu v České republice nebo Nástroje k dosažení klimatické neutrality, individuální a globální přístup. To jsou názvy debat na Mezinárodním filmovém festivalu Ekofilm, které se konají na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.

Přijďte nejen na debaty, ale i na další bohatý program festivalu.

První debata zabývající se tím, v jaké chvíli klimatické krize se nacházíme, co děláme a neděláme jako společnost i jako jednotlivci a jestli ještě máme nějaké formy dobrého překonání krize, se koná ve středu 12. října v 16 hodin na FSS MU, Joštova 10, Brno. Po debatě následuje koncert kapely Zrní, který začne v 18.30 na náměstí Svobody.

Další dvě debaty následují na hned ve čtvrtek 13. října v 16.30 a v 18.00.

Podrobné informace k celému festivalu, který se koná v Brně od 12. do 15. října, najdete zde.