Město Blansko hledá redaktora tiskového úseku

10. 9. 2021

Zajímáte se o dění v Blansku a chcete o něm informovat ostatní? Máte komunikační schopnosti? Rádi pracujete s lidmi a nebojíte se výzev? Hledáme posilu do našeho týmu: město vypisuje výběrové řízení na pozici redaktor/redaktorka tiskového úseku. Přihlásit se lze do 13. září.

Nabízíme práci na plný úvazek, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv i řadu zaměstnaneckých benefitů.

Přihlásit se mohou zájemci, kteří mají dokončené vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání s maturitou, jsou komunikativní, umí pracovat s textem a orientují se na sociálních sítích. Zaměření na mediální studia a žurnalistiku nebo praxe v hromadných sdělovacích prostředcích je výhodou.

Další informace najdete na webu města Blanska.