Česká televize hledá redaktora/redaktorku do Zlína

9. 10. 2024

Chcete pracovat v České televizi, máte praxi ve zpravodajském médiu a jste ze Zlínska nebo se vám ten kraj zamlouvá a chtěli byste tam pracovat? Zlínská redakce České televize hledá kolegu či kolegyni na redaktorské místo.

Co vás čeká

• Vyhledávání zpravodajských témat z území Zlínského kraje.
  • Natáčení v terénu, zpracování reportáží, živých vstupů a dalších formátů do vysílání Událostí v regionech, Událostí a dalších pořadů na ČT1 i ČT24.
  • Pomoc s tvořením obsahu pro sociální sítě Události Zlínského kraje.
  • Trénink jazykových a hlasových dovedností a práce s obrazovými materiály.
  • Odborný růst na redaktorské pozici v Redakci zpravodajství ČT – školení v Brně i Praze, možnost profesního růstu ve Zlíně i v největší regionální redakci ČT v Brně.
  • Zpočátku externí částečná spolupráce, do budoucna zkrácený nebo plný úvazek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• SŠ/VŠ vzdělání.
  • Praxe ve zpravodajském médiu nezbytnou podmínkou, televizní zkušenosti výhodou.
  • Výborné komunikační schopnosti pro frekventovaný telefonický a písemný kontakt s respondenty.
  • Perfektní práce se zdroji informací – zpravodajskými agenturami, mediálními databázemi, databázemi státní správy apod.

Přihlásit se můžete zde.