Brněnský Institut Paměti národa hledá posilu do PR

15. 1. 2024

Láká vás smysluplná kreativní práce pro neziskovou organizaci? Zajímá vás oblast propagace, marketingu a PR? Přidejte se k brněnskému týmu Paměti národa, který nabízí placenou stáž či externí spolupráci vhodnou ke studiu.

Práce představuje přibližně 10 až 20 hodin týdně, je možné ji částečně vykonávat z domu a pracovní doba je flexibilní.

Hlavní náplní práce je správa sociálních sítí. Dále domlouvání spoluprací, komunikace s grafikem, psaní tiskových zpráv a editace webu ve spolupráci s kolegyní, se kterou se lze na rozsahu zbylé práce domluvit. Většina obsahu se týká interaktivní výstavy Tichá hrdinství a programu institutu. Jakýmkoliv dalším iniciativám jsou dveře otevřeny.

Na pozici je vhodné (ne však nutné) ovládat Canvu, mít zkušenost s redakčním systémem (nebo jiným webovým rozhraním), umět fotografovat. Důležitou vlastností je kreativita při vytváření obsahu na sítě. Hodí se být komunikativní.

V případě zájmu o sobě napište pár řádků na mail: kristyna.motycakova@postbellum.cz