Beseda „Česká televize, kam kráčíš?“

15. 10. 2022

Budoucnost České televize ve světle novely zákona o veřejnoprávních médiích je tématem další z cyklu Pražských besed, která se koná v úterý dne 18. října 2022 od 17.30 v pražské Kavárně, co hledá jméno (Stroupežnického 493/10, Praha 5).

O budoucnosti České televize budou diskutovat:

• Marína Urbániková, odborná asistentka na katedře mediálních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity,
  • Ivo Mathé, bývalý ředitel České televize, mediální producent, scenárista, vysokoškolský pedagog a manažer,
  • Filip Rožánek, český novinář, mediální analytik a autor projektů v oblasti nových médií.

Debatou hosty i diváky v publiku provede Ondřej Koutník, reportér Seznam zpráv.

Více informací o besedě najdete v události na Facebooku. Na besedu se můžete přihlásit přes registrační formulář. Kapacita místnosti je omezená.