Bakalářské praxe v MF Dnes Olomouc

12. 4. 2021

Mediální skupina Mafra nabízí možnost absolvovat studentské praxe v kalendářním roce 2021 v redakci MF Dnes, iDnes.cz a 5plus2 pro Olomouc a Olomoucký kraj. Celkem je k dispozici pět míst:

• Dvě v letním od 21. června do 12. září.
  • Dvě v podzimním od 13. září do 5. prosince.
  • Jedno "překrývací" od 6. prosince 2021 do 27. února 2022.

Zájemce prosíme, aby se přihlásili na michal.sklenar@mfdnes.cz a petr.skarda@mfdnes.cz (na oba e-maily zároveň).

K e-mailu vyžadujeme připojení stručného CV, a pokud už někde student publikoval, také ukázky práce (může být i ze školních časopisů, Stisku apod.) Podstatné je uvést kontaktní údaje a turnus(y), o který(é) mají studenti zájem.

Praxi si vybraní zájemci splní ve společné redakci deníku MF Dnes, Olomouc.iDnes.cz a týdeníku 5plus2 v Olomouci, v Pavelkově ulici č. 7. Samozřejmě vždy s ohledem na epidemiologickou situaci, kvůli níž můžeme upřednostnit home office.