Český rozhlas: redaktor/ka pro Zlín a stáže v Brně a ve Zlíně

30. 9. 2025

Český rozhlas hledá redaktorku nebo redaktora do regionální zpravodajské redakce ve Zlíně a také vhodné studenty/ky a čerstvé absolventy/ky VŠ na pozici stážista/ka redakce zpravodajství do Brna a Zlína. Vhodné zejména pro studující souvisejících oborů (žurnalistika, mediální studia a podobně).

Redaktor/ka pro Zlín

  • Předpokládaný nástup: 1. ledna 2026 nebo podle dohody.
  • V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře, a to nejpozději do 15. října 2025.
  • Vybraní uchazeči budou pozváni do 2. kola – k osobnímu pohovoru 22. října 2025. Ukončení výběrového řízení do konce října 2025.
  • Podrobné informace najdete zde.

Stáže v Brně a ve Zlíně

  • Stáž trvá tři měsíce.
  • V aktuálním výběrovém řízení bude redakce obsazovat termíny stáží od ledna 2026 do srpna 2026. Stáž je částečně honorovaná.
  • V případě zájmu zašlete přes odpovědní formulář do 17. října 2025 strukturovaný životopis a také cca tři věty, ve kterých shrnete, proč myslíte, že jste pro stáž vhodný adept/ka.
  • Uveďte, jestli chcete na stáž do Brna nebo do Zlína a také uveďte měsíc, ve kterém preferujete na stáž nastoupit (+ dvě další přijatelné varianty).
  • Vybraní kandidáti dostanou zadaný jednoduchý úkolu, poté bude následovat finální výběr a rozřazení do jednotlivých termínů.
  • Předpokládané ukončení výběrového řízení je v listopadu 2025.
  • Podrobné informace najdete zde.

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info