Česká televize nabízí práci social media manažera a projektového manažera

8. 9. 2025

Brněnská Česká televize hledá externí kolegy či kolegyně: social media manažera a projektového manažera pro nově vznikající Gen Z TV na Instagramu.

Šéfredaktor/ka social media obsahu
Pokud vás baví vytvářet relevantní a atraktivní obsah pro generaci Z a chcete vést nově budovanou redakci, přidejte se k České televizi a pomozte vybudovat novou platformu pro mladé publikum na sociálních sítích novou platformu pro mladé publikum.

Další informace najdete zde.

Projektový manažera/manažerka
Chcete stát u zrodu něčeho nového? Česká televize rozjíždí projekt zaměřený na Generaci Z a sociální sítě. Hledá člověka, který celý projekt uchopí, odřídí, dotáhne do spuštění a bude vést tým lidí, kteří se na něm podílí.

Další informace najdete zde.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info