ČT Brno hledá stážistu/stážistku do regionální redakce zpravodajství

3. 5. 2024

Vnímání, výroba a distribuce zpravodajství se výrazně mění. Česká televize si je toho nejen vědoma, ale chce se na těchto změnách podílet. Proto chceme spolupracovat s těmi nejlepšími z nové generace. Hledáme studenty, kteří mají zájem o zpravodajství a chtějí společně s námi tvořit mediální budoucnost České televize. Tříměsíční neplacené stáže se můžete nyní zúčastnit v krajské redakci v Brně. Vybíráme studenty, kteří můžou a chtějí nastoupit na stáž se začátkem v červenci a v říjnu. Pokud máte zájem o stáž, přihlaste se již nyní a termín možného nástupu uveďte v odpovědním formuláři.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

* Jezdit se štábem do terénu na natáčení zpravodajských reportáží.
* Naučíte se vyhledávat témata, rešeršovat a připravovat reportáže.
* Tvořit zpravodajství pro sociální sítě.
* Chceme slyšet Vaše názory a společně zkoušet nové formy a postupy (hlavně na sociálních sítích).
* Pro ty nejlepší možnost další spolupráce.

A KOHO HLEDÁME?

* Studenty, kteří chtějí pracovat ve zpravodajství a mají zájem o televizní novinařinu.
* Studenty s přehledem o domácí a ekonomickém dění.
* Studenty, kteří mají čas alespoň 2,5 dne v týdnu strávit v redakci.

PŘIHLÁŠKA NA STÁŽ